O naszym gospodarstwie


Nasze noclegi znajdują się w gminie Limanowa. Gospodarstwo otaczają lasy mieszane tworząc oazę ciszy i spokoju. Zwiedzając okolicę pieszo, konno, bryczką, w saniach spotkać można sarny, zające a na polach kuropatwy i wiele inych gatunków ptaków. Wycieczki ułatwiają biegnące przez Męcinę oznakowane szlaki turystyczne.


Na terenie gospodarstwa znajduje się stajnia z boksami dla koni, domki dla królików hodowlanych i domek dla domowego ptactwa ozdobnego.

Do Państwa dyspozycji jest zagajnik grilowo-ogniskowy a w przypadku deszczowej aury duży szałas z piecem chlebowym, wędzarnią i grilem.

Historią naszego gospodarstwa jest stary drewniany dom w którym można wynająć wyremontowany apartament lub drugą część domu zachowaną w jego pierwotnej wersji.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszym gospodarstwie


Prosimy o cierpliwość podczas otwierania pliku - wielkość 8,5 MB


Widok z naszego gospodarstwa na dolinę Męciny i Kłodnego


Zdjęcia naszego gospodarstwaZdjęcia domku letniskowego


Pod Sośliną

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest wśród lasów mieszanych i łąk, na łagodnym zboczu górskim na południu Małopolski. Nie dociera tu hałas cywilizacji. Czyste powietrze przesiąknięte zapachem trawy, kwiatów i otoczających nas drzew zachęca do wycieczek konnych, rowerowych, pieszych, bryczką lub saniami.
Męcina 354 Męcina,
Phone: 500040541 Phone: 501620955 E-mail: podsoslina@gmail.com